Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft

  • 90 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft Venetië appartementen van 90 m² hebben een eersteklas ligging en bieden gemakkelijke toegang tot de Klokkentoren van San Marco op wandelafstand van nog geen 16 minuten hiervandaan. Het appartement bevat voldoende ruimte voor het ontvangen van 3 personen in 1 slaapkamer.

Deze accommodatie biedt een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartementen hebben een bidet, een apart toilet en een douche voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt dit appartement een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Het 1-badkamer appartement ligt in de wijk Castello in Venetië en op afstand van maar 300 meter van de Santi Giovanni e Paolo kerk. Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement ligt op 1 km van het Museo di Palazzo Mocenigo, en ook op een paar stappen verwijderd van de San Giorgio dei Greci kerk. De accommodatie ligt binnen 21 minuten wandelen van de Brug Der Zuchten. Het appartement is gesitueerd binnen een paar straten van Venezia Santa Lucia treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft Venetië
Attico Santa Marina
Mobiele prijsaanbieding

Attico Santa Marina

6.9
Aangenaam 169 beoordelingen
33 m van de accommodatie
USD 81 USD 73
per nacht
Santa Marina Apartment Rialto
Mobiele prijsaanbieding

Santa Marina Apartment Rialto

42 m van de accommodatie
USD 428 USD 385
per nacht
Design Apartment San Marco
Mobiele prijsaanbieding

Design Apartment San Marco

9.0
Schitterend 97 beoordelingen
56 m van de accommodatie
USD 578 USD 520
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Venetië Marco Polo
    14 km

    Treinstations

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    Licentienummer027042-LOC-11937,IT027042C2ZGAOGS5N
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement gelegen?
      Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement is in de wijk Castello in Venetië gesitueerd, op slechts 1 km van de Klokkentoren van San Marco.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement zijn onder andere de Brug Der Zuchten, dat zich op een loopafstand van 16 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement te verblijven?
      Een overnachting in Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement kost €270.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement?
      Restaurants in de buurt van Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement zijn onder andere Trattoria Al Gazzettino en Dal Moro's Fresh Pasta to Go restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement?
      Internet is gratis beschikbaar in Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement?
      Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement?
      Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft appartement meet 90 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Venetië Marco Polo
    14 km

    Treinstations

    Venice Santa Lucia Train Station
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Castello 5888 C, Santa Marina, Calle Marcello, Loft Venetië

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten